Přírodní kosmetika

Thera Neem, Herbadent, Masmi, Curanatura, Knossos, Chytrá houba jsou značky přírodní kosmetiky, které naleznete právě u nás.

Nimbová kosmetika Thera Neem se vyrábí z výtažku indického stromu Nimba. Obsahuje řadu aktivních látek (nimbin, azadirachtin, nimbidol,….), které mají blahodárné účinky na organizmus. Působí protizánětlivě, antibakteriálně, antimykoticky, mají hojivé účinky a zabraňují předčasnému stárnutí.

Herbadent je český výrobce léčivých bylinných přípravků a kosmetiky. Tajemství přípravků spočívá v síle 14 druhů léčivých bylin, přesněji v jejich extraktech, které slouží k výrobě. Tyto produkty se dělí do třech skupin: dentální produkty HERBADENT, medicinální vína HERBAVINUM a bylinné koupele HERBASPA.

Masmi představuje doplňky pro dámskou hygienu. Vyrábí se ze 100% organické bavlny a neobsahují žádné parfémy, plasty, celulózu nebo bělidla. Jsou hypoalergéni, prodyšné, udržují optimální pH pochvy a taky zabraňují vzniku nepříjemného zápachu.

K sortimentu přírodní kosmetiky dále řadíme bambusové kartáčky Curanatura, řecká olivová mýdla Knossos a biologické přípravky Chytrá houba na bázi Phytium oligandrum.

Zobrazení 1–12 z 149 výsledků