Bachovky pro zvířátka Agresivita 10 ml sprej

Bachovky pro zvířátka Agresivita 10 ml sprej

399,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

Zboží na objednávku! Dodací lhůta 14 dní.

Kombinace Bio-Bachovky AGRESIVITA u zvířátek pomáhá domácích mazlíčkům najít vnitřní rovnováhu, uklidnění, posílit vnitřní jistotu a navrátit pocit bezpečí.  Agresivita se objevuje převážně u zvířat s loveckými pudy, mívají tendenci získat nadvládu. Působí naštvaně a vykazují známky agrese vůči jiným zvířatům nebo dokonce lidem. 
Složení: Plamének – pro návrat do přítomnosti, uzemnění zklidnění mysli, Snědek chocholičnatý – ke srovnání myšlenek a vyrovnání se s problémem, který nastal, Devaterník dvoubarvý – při pocitech strachu, vyděšení z neznámého, který může vyvolat jako obranu agresivní chování , Netýkavka – dodává dostatek trpělivosti a posiluje vnitřní stabilitu, zklidňuje nervy a pomáhá se vyrovnat s utrpením , Slivoň třešňová – vrací kontrolu nad svými emocemi, brání se nekontrolovatelným agresivním projevům, Vinná réva – při přehnané dominanci a násilnických sklonech čí přílišných požadavcích na okolí, Sporýš lékařský – při prosazování svých myšlenek a názorů

Návod k použití: Pravidelně 1-3 střiky do misky s vodou nebo do misky s jídlem (malá zvířata 1 střik, větší 2, velká – kůň apod. 3 střiky). Další možností je aplikace do srsti a poté hlazením či jemnou masáží vmasírovat do kůže zvířete.
Objem: 10 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.