Bachovky pro zvířátka Smutek 10 ml sprej

Bachovky pro zvířátka Smutek 10 ml sprej

399,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

Zboží na objednávku! Dodací lhůta 14 dní.

Kombinace Bio-Bachovky SMUTEK pomáhá navrátit domácím mazlíčkům chuť i radost do života. Smutek se objevuje u zvířátek, která ztratila chuť do života  jsou méně hraví a projevují se u příznaky lhostejnosti. Odmítají kontakt s lidmi nebo ostatními zvířaty. Méně jí a hubnou. Toto období smutku se nejčastěji objevují při ztrátě páníčka, kamaráda nebo po zmizení kontaktu, při menší pozornosti okolí, při zanedbávání péče apod.
Složení: Plamének – pro návrat do přítomnosti, uzemnění zklidnění mysli, Snědek chocholičnatý – ke srovnání myšlenek a vyrovnání se s problémem, který nastal, Devaterník dvoubarvý – při pocitech strachu, vyděšení z neznámého, který může vyvolat smutek a chuť do života, Netýkavka – dodává dostatek trpělivosti a posiluje vnitřní stabilitu, zklidňuje nervy a pomáhá se vyrovnat s utrpením, Slivoň třešňová – vrací kontrolu nad svými emocemi, brání se apatií a začnou se vyhýbat společnosti a kontaktu s ostatními, Vrba bílá – při pocitech nespravedlnosti, zatrpklosti, dodá životní optimismus, Růže šípková – obnovuje chuť do života a navrací radost z každodenních maličkostí

Návod k použití: Pravidelně 1-3 střiky do misky s vodou nebo do misky s jídlem (malá zvířata 1 střik, větší 2, velká – kůň apod. 3 střiky). Další možností je aplikace do srsti a poté hlazením či jemnou masáží vmasírovat do kůže zvířete.
Objem: 10 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.