Bachovky pro zvířátka Strach 10 ml sprej

Bachovky pro zvířátka Strach 10 ml sprej

399,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

Zboží na objednávku! Dodací lhůta 14 dní.

Kombinace Bio-Bachovky STRACHA u zvířátek pomáhá domácích mazlíčkům najít posílit sebedůvěru a odstraňovat strach.  Strach patří mezi velmi časté jevy u zvířat, např.
strach z jiných zvířat, neznámých návštěvníků, z návštěvy veterináře….
Vystrašeným zvířátkům se naježí srst, stáhnou ouška, jakoby se jim uši zmenšily, a stahují/schovávají ocas mezi nohy. Někdy vrčí a vypadají jako připraveni ke skoku. 
Složení: Plamének – pro návrat do přítomnosti, uzemnění zklidnění mysli, Snědek chocholičnatý – ke srovnání myšlenek a vyrovnání se s problémem, který nastal, Devaterník dvoubarvý – při pocitech strachu, vyděšení z neznámého, které můžou být vinou vnitřního strachu, Netýkavka – dodává dostatek trpělivosti a posiluje vnitřní stabilitu, zklidňuje nervy a pomáhá se vyrovnat s utrpením, náhlým problémem, Slivoň třešňová – vrací kontrolu nad svými emocemi, brání se nekontrolovatelným projevům plných strachu, Osika obecná – při strachu, obavách a úzkosti, které nelze pojmenovat a jejich původ je neznámý. Jde o předtuchy, že se něco stane, strachy se mohou i třást, Kejklířka skvrnitá – pomáhá zvládat strach ze známých příčin, pro odvahu a sebedůvěru

Návod k použití: Pravidelně 1-3 střiky do misky s vodou nebo do misky s jídlem (malá zvířata 1 střik, větší 2, velká – kůň apod. 3 střiky). Další možností je aplikace do srsti a poté hlazením či jemnou masáží vmasírovat do kůže zvířete.
Objem: 10 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.