Bachovky pro zvířátka Stres 10 ml sprej

Bachovky pro zvířátka Stres 10 ml sprej

399,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

Zboží na objednávku! Dodací lhůta 14 dní.

Kombinace Bio-Bachovky STRES u zvířátek pomáhá domácích mazlíčkům najít vnitřní klid ve stresových situacích.  Stres u zvířátek vyvolávají veškeré změny (při odebrání, změně majitele, vyjmutí ze známé smečky/stáda, příchod nového člena rodiny – miminko, jiný domácí mazlíček. Zkrátka všechny situace, které narušují dosavadní rytmus jeho života. Následkem je stresová úzkost. Dalším zdrojem stresu může být změna klece (papoušci, křečci, králíčci apod.). Nový druh omezení u ostatních zvířat. Stres se u zvířátek projevuje změnou stravovacích návyků/potřeb, neklidné spaní nebo v jinou denní dobu, nadměrné olizování či okusování nebo dokonce sebepoškozování.
Složení: Plamének – pro návrat do přítomnosti, uzemnění zklidnění mysli, Snědek chocholičnatý – ke srovnání myšlenek a vyrovnání se se změnou, která nastala, Devaterník dvoubarvý – při pocitech strachu, vyděšení z neznámého, který může vyvolat stresovou úzkost, Netýkavka – dodává dostatek trpělivosti a posiluje vnitřní stabilitu, zklidňuje nervy a pomáhá se vyrovnat s utrpením, Slivoň třešňová – vrací kontrolu nad svými emocemi, brání se nekontrolovatelnému chování způsobeného stresovou úzkostí, Pramenitá voda – pomáhá ke větší pružnosti, schopnostem flexibility a vyrovnání se se změnou, dodává schopnost se přizpůsobit a získat vnitřní stabilitu a svobodu, Sporýš lékařský – při podrážděnosti, frustraci a vnitřní ztuhlosti

Návod k použití: Pravidelně 1-3 střiky do misky s vodou nebo do misky s jídlem (malá zvířata 1 střik, větší 2, velká – kůň apod. 3 střiky). Další možností je aplikace do srsti a poté hlazením či jemnou masáží vmasírovat do kůže zvířete.
Objem: 10 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.