Chlorella-Bio-tablety-50-g

Chlorella BIO 50 g (200 tablet)

95,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

Největší hit posledních let s jedinečnými účinky na naše zdraví. Také nazývaný jako rostlinný elixír. Jedná se o mikroskopickou jednobuněčnou sladkovodní řasu jménem chlorella. O její výjimečnosti a síle svědčí i to, že přežívá na naší planetě už 2,5 miliónu let. Chlorella je unikátní především díky svému složení. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů. Například vitamín B12, který se v rostlinách vyskytuje jen vzácně (a proto také často chybí vegetariánům), železo, vápník apod.

Jednou z nejdůležitějších složek chlorelly představuje tzv. růstový faktor CGF a chlorofyl, kterého má chlorella nejvíc ze všech rostlin. Další významnou látkou je sporopollein, která je obsažená v buněčné stěně chlorelly a je schopná na sebe navázat toxické látky.

Doporučené dávkování je 3-5 tablet 3x denně, které zapijte dostatečným množstvím pitné vody. Doporučená dávka denní konzumace (15 tablet) obsahuje například tyto živiny:
– vitamín B12 (1,79 µg, tj. 72 % DDD), který přispívá k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy a k normální tvorbě červených krvinek.
– kyselina listová (82,7 µg, 41 % DDD), která přispívá k růstu zárodečných tkání v těhotenství a k normální tvorbě červených krvinek
– jód (36 µg, 24 % DDD), který přispívá k normální činnosti štítné žlázy, normálnímu energetickému metabolismu

Složení: 100% sladkovodní řasa Chlorella vulgaris (produkt ekologického zemědělství)
Obsah: 200 tablet (1 tableta 250 mg)
Hmotnost: 50 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.