Feel Eco komplexní čistič povrchů 500 ml

Feel Eco komplexní čistič povrchů 500 ml

89,0 Kč (vč. DPH)

Kategorie: , .

Popis produktu

Komplexní čistič je vhodný pro snadné a rychlé bezoplachové čištění všech druhů povrchů. Od skla přes sklokeramické desky, nerez, dřevo, plast a další povrchy. Slouží pro rychlý a snadný úklid celé domácnosti bez nutnosti nosit s sebou vodu na opláchnutí prostředku. Čistič je vysoce účinný a biologicky snadno odbouratelný, šetrný k přírodě i pokožce uživatele.
Je vhodný na čištění různých druhů nenasákavých povrchů jako kancelářský nábytek (stoly, židle, dveře a okolí klik a vypínačů), zahradní plastový nábytek, bílou techniku (lednice, mikrovlnky) a jiné. Účinně pomáhá při čištění nejen v kuchyni (pracovní desky, aj.) ale i v koupelně (obklady). Lze ho použít i na okna, zrcadla a brýle.
Použití: Přípravek nastříkejte na znečištěnou plochu a nečistoty odstraňte hadříkem nebo papírovou utěrkou, poté setřete dosucha a plochy vyleštěte. Není třeba oplachovat.
Složení: méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE. Bez přidaných barviv a chlóru.
Upozornění: Čistič není vhodný k čištění nasákavých materiálů a hliníku. Horké nebo teplé plochy nechte před nanesením přípravku vychladnout.
 Objem: 500 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.