Feel Eco na nádobí MALINA 1 l
FE na nádobí

Feel Eco na nádobí MALINA 1 l

89,0 Kč (vč. DPH)

Ekologicky šetrný a vysoce účinný prostředek na ruční mytí nádobí je vhodný také k mytí ovoce a zeleniny. Společným působením aktivních složek dosahuje vysoké mycí účinnosti. Dokáže velmi efektivně odstranit veškerou mastnotu a nečistoty z mytého nádobí, které zanechá čisté a beze šmouh. Pečuje také o pokožku Vašich rukou díky obsahu hydratujícího a zvláčňujícího glycerinu.

Kategorie: , .

Popis produktu

Je vhodný pro omytí ovoce a zeleniny, u kterých očistí prach a další nečistoty (hnojiva, postřiky, atd.) z povrchu. Tento prostředek skvěle na sebe naváže tyto nečistoty a díky snadné oplachovatelnosti neulpí na povrchu díky čemuž jsou spolu s ním skvěle spláchnuty i nečistoty. Vysoká účinnost prostředku je doložena talířovými testy provedenými státní akreditovanou laboratoří ZÚLP. Výrobce dále využívá výhradně snadno biologicky odbouratelné a netoxické suroviny, které mají minimální dopad na životní prostředí. Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH).

Vlastnosti produktu:
– lze jej použí pro ruční mytí nádobí, podlah a jiných nesavých povrchů v kuchyni (mikrovlnné trouby a lednice)
– ekologicky šetrný pomocník pro mytí a úklid při chataření, chalupaření a campingu
– 1000 ml balení vystačí na 250 mycích dávek
– všechny použité suroviny jsou biologicky rozložitelné
– produkt nebyl testován na zvířatech
– neobsahuje SLS, fosfáty, EDTA, NTA, parabeny, barviva
– obaly jsou vyrobeny ze recyklovatelných plastů

Dávkování 4 ml na 5 l mycího roztoku, v případě silného znečištění 6 ml na 5 litrů  (viz piktogram). Nemyjte nádobí pod tekoucí vodou, ale napusťte ji do dřezu a přidejte doporučené množství prostředku. Umyté ovoce poté opláchněte v čisté vodě. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Upozornění: Nekombinujte různé mycí prostředky a uchovávejte ho mimo dosah dětí.

Složení: 5 %–15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, ostatní: parfémy, konzervant: benzoan sodný (ve stopovém množství proti rychlé degradaci v čase)
Objem: 1 l

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.