Feel Eco univerzální čistič 5 l

Feel Eco univerzální čistič 5 l

405,0 Kč (vč. DPH)

Ekologický a vysoce účinný univerzální čisticí prostředek s jemnou citrónovou vůní vhodný pro čištění všech typů povrchů. Díky obsahu aktivních látek účinně odstraňuje špínu a mastnotu z podlah, obkladů, dlaždic, povrchů z umělých hmot apod. Je vhodný pro běžný úklid i k odstraňování usazených mastnot. Hodí se také na odstranění nečistot z koberce a čalouněného nábytku. Dále také na čištění plastového zahradního nábytku či čištění dětských bazénů. Je složen výhradně ze snadno biologicky odbouratelných a netoxických surovin, které jsou v maximální míře šetrné k životnímu prostředí.

Kategorie: , .

Popis produktu

Zboží na objednávku! Dodací lhůta cca 3 týdny.

Pro mytí větších ploch použijte doporučené dávkování dle dávkovací tabulky. Prostředek lze použít také neředěný nanesením na houbičku. Prvotřídní účinnost prostředku je doložena testy státní akreditované laboratoře ZÚLP České Budějovice. Přípravek je při používání díky použitým surovinám efektivní v odstranění nečistot a přitom šetrný k pokožce vašich rukou.

Upozornění: Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Objem: 5 l

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.