ustni_voda_250ml

Herbadent ústní voda (koncentrát) 250 ml

228,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

Bylinná ústní voda je určena k výplachům a hygieně dutiny ústní. HERBADENT® bylinná ústní voda je vyrobena z unikátní a klinicky ověřené směsi extraktů a silic ze 7 léčivých rostlin: extraktu řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku a silic mátové, hřebíčkové a fenyklové. Vychází z tradiční receptury a je vyrobena bez použití chemických barviv. Pomáhá udržovat zuby, dásně a sliznici dutiny ústní ve výborném stavu. Je vhodná pro každodenní použití i pro pravidelnou ústní hygienu při zánětech dásní, krvácení nebo parodontóze.

Z jednoho balení (250 ml) Herbadent® bylinné ústní vody připravíte 2,5 litru ústní vody. K ředění použijte praktickou odměrku. Ředění ústní vody provádějte až před samotným výplachem. K výplachům úst použijte 20 ml ústní vody (obsah uzávěru) doplněné vodou na objem 200 ml. Výplach úst provádějte ráno a večer po dokonalém vyčištění zubů. Ústa důkladně několikrát vypláchněte a vodu vyplivněte. Pro maximální účinek výplachu se doporučuje po dobu půl hodiny nejíst a nepít. Upozornění: Nepolykat, nepoužívat pro děti do 3 let.

Vyrobeno v České republice. Zakoupením bylinných produktů firmy Herbadent přispíváte na projekt Světluška a podporu nevidomých, děkujeme.

Složení: Herbadent HerbalExtract (AlcoholDenat., Salicylic Acid, AquaPurificata, AgrimoniaEupatoriaExt., ChamomillaRecutitaExt., SalviaOfficinalisExt., PotentillaErectaExt.), Boric Acid, Citric Acid, Mentha Pip. Oil, Eugenia CaryophylusOil, FoeniculumVulg. Oil, SodiumSaccharin
Objem: 250 ml (koncentrát)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.