gel

Herbadent Parodontol bylinný gel na dásně

149,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

HERBADENT Parodontol bylinný gel na dásně pomáhá v péči o dásně a sliznici dutiny ústní. Péče je vhodná i při výskytu zánětlivých problémů, aftů i při projevech parodontózy, jako je krvácení a zánět dásní. Lze také používat k péči o dásně s otlaky pod snímatelnými náhradami, nebo po rovnátkách. Tento bylinný gel obsahuje vysoký podíl bylinného extraktu a je vyroben z unikátní a klinicky ověřené směsi extraktů a silic ze 7 léčivých rostlin: extraktu řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku a silic mátové, hřebíčkové a fenyklové, vázané v gelové formě. Bylinný gelový film má déletrvající účinek.

Herbadent Parodontol bylinný gel je doporučeno používat na dásně každý večer, po vyčištění zubů. Naneste rovnoměrně na dásně pomocí měkkého kartáčku nebo mezizubního kartáčku. Poté již ústa nevyplachujte. Gel nenahrazuje běžnou zubní pastu. Vyrobeno v České republice. Zakoupením bylinných produktů firmy Herbadent přispíváte na projekt Světluška a podporu nevidomých, děkujeme.

Složení: AquaPurificata, Herbadent HerbalExtract (AlcoholDenat., Salicylic Acid, AgrimoniaEupatoriaExt., ChamomillaRecutitaExt., SalviaOfficinalisExt., PotentillaErectaExt.), Glycerin, PEG-32, Hydroxyethylcellulose, MenthaPiperitaOil, Eugenia CaryophyllusOil., FoeniculumVulgareOil, Methylparaben, Propylparaben.
Hmotnost: 35 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.