herbavinum_maltoferrochin_lahev

MALTOFERROCHIN železité víno

181,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

MALTOFERROCHIN je sladové víno, které obsahuje železo a extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského. Železo přispívá k tvorbě červených krvinek – hemoglobinu, k optimálnímu přenosu kyslíku v těle, k lepší funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk a na mnoha dalších pro organismus důležitých funkcích. MALTOFERROCHIN se vyrábí již více než 117 let podle původní receptury a zraje v klasických dubových sudech. Maltoferrochin je vyroben ze sladového vína obohaceného o extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského s ionty železa. Obsah železa ve 100 ml minimálně 10,5 mg (75% doporučené denní dávky).

Dávkování a způsob podání: užívejte 1-2x denně 50 ml. Max. denní dávka je 100 ml. Energetická hodnota 100 ml (104,5g) Maltoferrochinu: 266 kJ (64 kcal). Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje chinin. Výrobek není určen pro děti či těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný sediment není na závadu.

Vyrobeno v České republice. Zakoupením bylinných produktů firmy Herbadent přispíváte na projekt Světluška a podporu nevidomých, děkujeme.

Objem: 750 ml
Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml produktu:
Tuky celkem <0,10 g
Sacharidy 15,7 g
Bílkoviny <0,3 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.