Natusweet žvýkačky v sáčku slazené stévií 10ks

Natusweet žvýkačky v sáčku slazené stévií 10 ks

29,0 Kč (vč. DPH)

 

Popis produktu

Nyní k dostání skvělé žvýkačky se sladidlem přírodního původu s obsahem steviol-glykosidů. Tyto žvýkačky pro zdravý chrup s obsahem bylinných extraktů jsou vyrobeny z rostliny Stevia Rebaudiana. Jsou vhodné pro děti i dospělé a jsou zcela bez cukru a kalorií. Brání tvorbě zubního plaku!

Natusweet Stevia na rozdíl od umělých sladidel nevyvolává inzulinovou aktivitu. Po konzumaci umělých sladidel jako je např. aspartam a sacharin vyšle mozek signál slinivce břišní k uvolnění hormonu inzulinu, protože mylně předpokládá, že organismus dostal vysokou dávku energie. Umělá sladidla však hladinu cukru v krvi nezvyšují. Inzulin už však pracuje, a místo aby hladinu cukru snížil z hodnoty vysoké na normální, sníží jí z normální na hodnotu hluboce nedostatečnou. Přirozenou reakcí těla na tuto situaci je následný pocit „VLČÍHO HLADU“ a potřeba příjmu další energie.

Při konzumaci výrobků Natusweet Stevia mozek nevysílá slinivce břišní žádné signály pro spuštění hormonu inzulinu a nenastává tak inzulínová aktivita s důsledkem „VLČÍHO HLADU“. Tato unikátní vlastnost je dána specifickými vlastnostmi sladidla přírodního původu Natusweet na bázi steviových glykosidů.

Příchuť: šalvěj
Aroma: citron, jahoda

Složení: steviolglykosidy, gumový základ, polyoly, bylinné extrakty, přírodní aroma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.