Rychlá pomoc pro zvířátka 50 ml

Rychlá pomoc pro zvířátka 50 ml

617,0 Kč (vč. DPH)

Popis produktu

Zboží na objednávku! Dodací lhůta 14 dní.

Bio-Bachovky První pomoc interiérový parfém působí okamžitě v jakékoli situaci a je vhodný jako doplněk ke komplexní terapii při užívání elixírů Bio-Bachovky pro zvířátka. Aplikace interiérového parfému První pomoc pro zvířátka je vhodná pro všechna zvířata, jeho používání je bez rizik i vedlejších účinků bez ohledu na situaci.

Složení: Plamének: pro návrat do přítomnosti, uzemnění zklidnění mysli. Snědek chocholičnatý: ke srovnání myšlenek a vyrovnání se s problémem, který nastal. Chmerek roční: posiluje rozhodnost a vyrovnanost, schopnost pohotového jednání. Netýkavka: dodává dostatek trpělivosti a posiluje vnitřní stabilitu, zklidňuje nervy a pomáhá se vyrovnat s utrpením, šokem, novou situací apod. Slivoň třešňová: vrací kontrolu nad svými emocemi. Devaterník roční: vhodná při pocitech velkého strachu, vyděšení a paniky z neznámého. Dodává odvahu a duchapřítomnost. Jabloň lesní: pomáhá posílit sebevědomí a čistý pohled na svou osobnost, pro odvahu a sebedůvěru

Použití: Střik nad zvířetem v případě potřeby nebo nad miskou s potravou. Další možností je aplikace do srsti a poté hlazením či jemnou masáží vmasírovat do kůže zvířete.

Objem: 50 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.