SENZA Colostrum 90 tobolek

SENZA Colostrum 90 tobolek

599,0 Kč (vč. DPH)

Není skladem

Popis produktu

Kolostrum neboli mlezivo je prvotní mléko, které se tvoří v mléčné žláze savců před a krátký čas po otelení.  Obsahuje více než 82 přírodních životně důležitých účinných látek (imonuglobuliny, laktoferin, interferon, metabolické enzymy, aminokyseliny, růstové látky, vitamíny, minerály, …), které jsou nezbytné pro vytvoření pasívní imunity novorozence.

Látky v tomto složení nejsou obsaženy v žádné jiné potravině, proto není možné kolostrum vyrobit v laboratoři.
Vědecký studie dokazují podobnost lidského a kravského mleziva. Užívaní kravského kolostra jako doplňku stravy napomáhá k posílení imunitního systému, podpoře hojení ran, regeneraci buněk a tkání, zvyšování fyzické výkonnosti a příznivě ovlivňuje funkci celého organizmu.

SENZA Colostrum obsahuje mlezivo odebírané do 12 hod. po otelení. Zpracovává se procesem tzv. lyofilizace, což je vymrazování a následné sublimační sušení. Tímto způsobem si produkt zachovává původní texturu, aroma i účinné látky.

Dávkováni: Děti od 3 let užívají 1 kapsli denně, při potížích 2 kapsle denně, nejlépe nalačno. Dospělí 1 kapsli 2x denně, při potížích 2 kapsle 2x denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vhodné i pro osoby s laktózovou intolerancí (obsahuje stopové množství laktózy). Nevhodné pro osoby s alergií na bílkovinu kravského mléka. Vhodné pro diabetiky.

Složení: Aktivní látky – české bovinní (hovězí) colostrum s obsahem imunoglobulinů IgG. 1 tobolka obsahuje 200 mg bovinní colostrum, želatina.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek je určen pro děti od 3 let věku.  Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení: 90 tobolek
Hmotnost: 25,2 g ± 5%

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.